Szkolenie Poznaj GPW

BETA ETF współorganizatorem szkolenia dla branży bankowej, organizowanego przez Warsaw Stock Exchange (GPW), które już 03 lutego br!

Szkolenie jest odpowiedzią Warsaw Stock Exchange (GPW) na potrzebę edukacji sektora bankowego (pracowników banków) oraz Domów Maklerskich.

W pierwszej edycji szkolenia uczestnik zapozna się z ofertą Warsaw Stock Exchange (GPW) oraz nadchodzącymi zmianami.

Do produktów Warsaw Stock Exchange (GPW) należą m.in. ETFy – produkty, które cieszą się ogromną popularnością na giełdach zagranicznych. Dlatego też zdecydowaliśmy się poświęcić im więcej uwagi, uzyskując wiedzę z pierwszej ręki – od osób zarządzających ETFami oraz praktykami.

Nie zabraknie analiz, dyskusji o bieżącej sytuacji na rynku polskim oraz zagadnień prawnych i regulacyjnych, z jakimi mamy na co dzień do czynienia. Zwieńczeniem szkolenia będzie inspirujący panel ekspercki, w którym poruszymy kwestię inwestowania Polaków na Warsaw Stock Exchange (GPW).

Zapraszamy też do zakulisowych rozmów z panelistami – analitykami i praktykami rynku kapitałowego. Każdy uczestnik szkolenia, który pojawi się osobiście na tym wydarzeniu, otrzyma certyfikat ukończenia szkolenia.

Zapraszamy 03 lutego na Warsaw Stock Exchange (GPW) lub online!