Jak inwestować na giełdzie?

Banki już nie chronią przed inflacją, a rynek wynajmu nieruchomości przeżywa kryzys. Giełda może być świetnym miejscem lokowania oszczędności. Dlatego 13 maja odbędzie się konferencja online JAK INWESTOWAĆ NA GIEŁDZIE. Organizatorem wydarzenia jest Stockbroker.pl, a patronem honorowym Giełda Papierów Wartościowych.

Celem przedsięwzięcia jest pokazanie, że giełda – zwłaszcza teraz – jest dobrym wyborem, a inwestowania można się nauczyć i łączyć z pracą zawodową.

Podczas wydarzenia będzie można:

  • poznać proste i skuteczne strategie inwestycyjne
  • dowiedzieć się jakie są aktualne trendy i narzędzia w inwestowaniu
  • zobaczyć jak działa giełda

Program konferencji obejmuje:

  • 4 panele dyskusyjne – transmitowane LIVE
  • 60+ wykładów – w formule VOD, udostępnione w dniu konferencji

Udział w konferencji weźmie szeroka reprezentacja rynku kapitałowego. Od warszawskiej Giełdy i innych instytucji rynku giełdowego, przez domy maklerskie, aż po portale giełdowe i blogerów finansowych:

  • 40+ zaangażowanych podmiotów
  • 70+ prelegentów

Do grona osób, które potwierdziły udział, należą:

Marcin Iwuć, Maciej Samcik, Radek Chodkowski, Jacek Lempart, Ludwik Sobolewski, Grzegorz Zalewski, Sobiesław Kozłowski, Przemysław Barankiewicz, Paweł Cymcyk, Emil Szweda, Rafał Irzyński, Łukasz Piechowiak, Paweł Malik, Remigiusz Iwan, Dorota Sierakowska, Konrad Ryczko, Marek Rogalski, Andrzej Nartowski, Krzysztof Borowski

Stockbroker.pl jest portalem edukacyjnym, założonym przez maklera papierów wartościowych – Artura Wiśniewskiego. Publikowane materiały to głównie niezależne analizy oraz wywiady związane z tematem inwestowania na giełdzie.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla wszystkich, którzy zarejestrują się do 13 maja.

Szczegółowe informacje o programie i uczestnikach a także formularz rejestracyjny znajdują się na stronie konferencji:

JAK INWESTOWAĆ NA GIEŁDZIE